HiKoki CB18DBLW4Z akkus szalagfűrész (akku és töltő nélkül)
18 V/14.4 V, 80-195 m/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
CB18DBLW4Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus szalagfűrészek
Leírás
  • Kategóriájában a legkönnyebb: 3,6 kg
  • Jól kiegyensúlyozott dizájn, kiváló irányíthatóság.
  • Egy vágás mindössze 10 mp (48.5 x 3.5 mm acélcsőben).
  • Egy töltéssel akár 48 vágás (48.5 x 3.5 mm acélcsőben) (nagy kapacitású 5.0 Ah lítium-ion akku esetén + AUTO mód).
  • Szénkefementes motor.
  • AUTO mód funkció, amely csökkenti a zajt és a vibrációt kisebb terhelés esetén.
  • Kategóriájában a legjobb fűrészlap élettartam: 130 vágás/lap
  • Sebességszabályozás.
  • Kettős kompatibilitás: 18 V és 14,4 V lítium-ion akkuval egyaránt használható.
  • Beépített LED lámpa.
  • Gyors lapcsere.
  • Illeszthető vezetőlemez.
Műszaki adatok:
Maximális vágásátmérő kerek csöveknél: 83 mm
Maximális vágásátmérő zártszelvényeknél: 80 x 80 mm
Szalagsebesség 1 - 5 fokozatban: 1.3 - 3.2 m/s (80 - 195 m/perc)
Szalagfűrészlap mérete (H x Sz x V): 900 x 12.5 x 0.5 mm
Méretek (H x Sz x M): 413 x 173 x 266 mm