HiKoki DH24PH2WSZ SDS-plus fúró-vésőkalapács
730 W, 2.7 J, 2.7 kg
Cikkszám:
DH24PH2WSZ
  • SDS-plus befogás.
  • Fúrás, ütvefúrás, vésés üzemmód.
  • A vésőszár hegyének szöge beállítható.
Műszaki adatok:
Névleges teljesítményfelvétel: 730 W
Üresjárati fordulatszám: 0 - 1050 ford./perc
Ütésszám: 0 - 3950 ütés/perc
Egy ütés energiája: 2,7 J
Furat átmérő betonban: 24 mm
Furat átmérő betonban fúrókoronával: 50 mm
Furat átmérő acélban (adapter + fúrótokmány): 13 mm
Furat átmérő fában (adapter + fúrótokmány): 32 mm
Gép tömege: 2,7 kg
Gép hossza: 349 mm