HiKoki DH28PCY2WSZ SDS-plus fúró-vésőkalapács
850 W, 3 J, 2.9 kg, UVP rezgéscsillapítás
Cikkszám:
DH28PCY2WSZ
  • SDS-plus befogás.
  • Fúrás, ütvefúrás, vésés üzemmód.
  • UVP rezgéscsillapító rendszerrel ellátott.
  • A vésőszár hegyének szöge beállítható.
Műszaki adatok:
Névleges teljesítményfelvétel: 850 W
Üresjárati fordulatszám: 0 - 1100 ford./perc
Ütésszám: 0 - 4300 ütés/perc
Egy ütés energiája: 3 J
Furat átmérő betonban: 28 mm
Furat átmérő betonban fúrókoronával: 50 mm
Furat átmérő acélban (adapter + fúrótokmány): 13 mm
Furat átmérő fában (adapter + fúrótokmány): 32 mm
Gép tömege: 2,9 kg
Gép hossza: 360 mm