Bosch EXPERT 2 db EXBA18V-80 Li-ion akkumulátor + EXAL18V-160 gyorstöltő
COOLPACK 2.0 és tabless technológia.
A termék az alábbi kategóriákban található:
Bosch akkumulátorok és töltők
Leírás
Szállítási terjedelem:
  • 2 db EXPERT EXBA18V-80 Li-ion akkumulátor, 18 V, 8.0 Ah (1600A036ZB)
  • 1 db EXPERT EXAL18V-160 gyorstöltő 18 V-os Li-ion akkumulátorokhoz (1600A03D3A)
  • Nagy teljesítményű tabless cellatechnológia: kisebb belső ellenállás az akár 2400 W-os maximális teljesítményért.
  • Egyetlen akkumulátor mindenhez: kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerével is.
Az EXBA18V-80 nagy teljesítményű Expert akkumulátor akár 120%-kal több üzemidőt biztosít megszakítás nélkül, még nagy igénybevételt jelentő alkalmazások esetén is (a Professional GBA 18V 4.0Ah-val összehasonlítva; belső laboratóriumi tesztek; lágyacél csiszolása Professional GWS 18V-15 S + legyezőtárcsával, 30 s-os intervallumok 5 s-os szünetekkel). Az akkumulátor fejlett tabless cellatechnológiát használ, ami akár 2400 W maximális teljesítményt biztosít (belső laboratóriumi tesztadatok; pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátor). A megerősített, robusztus háznak és a COOLPACK 2.0 technológia kiváló hőkezelésének, valamint a tabless cellatechnológiának köszönhetően az EXBA18V-80 hosszú élettartamú, ezért ideális a robusztusságra és teljesítményre építő szakemberek számára. Az EXPERT EXAL18V-160 ultragyors töltő mindössze 39 perc alatt teljesen feltölti az EXBA18V-80 akkumulátort, köszönhetően a 16 A-es töltőáramnak. Az intelligens Active Air Cooling 2.0 funkció hatékonyan hűti az akkumulátorokat, a FlexTemp Charging funkció pedig -10 °C és +55 °C közé növeli az EXPERT akkumulátorok töltési hőmérséklet-tartományát. Mindkét funkció csökkenti az állásidőt, mivel lehetővé teszi a még meleg akkumulátorok töltésének gyors megkezdését, még a nagy igénybevételű alkalmazások után is. A FlexTemp Charging továbbá lehetővé teszi a hideg akkumulátorok töltését is.