Bosch EXPERT EXBA18V-150 Li-ion akkumulátor, 18 V, 15.0 Ah
COOLPACK 2.0 és tabless technológia.
A termék az alábbi kategóriákban található:
Bosch akkumulátorok és töltők
Leírás
  • Nagy teljesítményű cellatechnológia: a legújabb 5,0 Ah-s cella az akár 2400 W-os maximális teljesítményhez.
  • Egyetlen akkumulátor mindenhez: kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerével is.
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Súly: 1,52 kg
Akkukapacitás: 15.0 Ah
Akkumulátor méretei (szélesség x hosszúság x magasság): 80 x 121 x 96 mm
Az EXBA18V-150 nagy teljesítményű Expert akkumulátor akár 280%-kal több üzemidőt kínál, ami kivételesen hosszú megszakítás nélküli munkavégzést biztosít, még nagy igénybevételt jelentő alkalmazások esetén is (a Professional GBA 18V 4.0Ah-val összehasonlítva, belső laboratóriumi tesztek; fújás minimális teljesítményen a Professional GBL 18V-750-nel, semleges légáramlással, szünetek nélkül). Az akkumulátor a legújabb 5,0 Ah-s, nagy teljesítményű cellát használja, amely akár 2400 W maximális teljesítményt biztosít (belső laboratóriumi tesztadatok; pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátor). Az eredmény: maximális üzemidő és maximális teljesítmény. A megerősített, robusztus háznak és a COOLPACK 2.0 technológia kiváló hőkezelésének köszönhetően az EXBA18V-150 hosszú élettartamú, ezért ideális a robusztusságra és teljesítményre építő szakemberek számára.
Az EXBA18V-150 az EXAL18V2-320 vagy az EXAL18V-160 készülékkel együtt használva -10 °C és +55 °C közötti töltési hőmérséklet-tartományt biztosít. 5 LED-es töltöttségállapot-kijelzővel rendelkezik, amely kijelzi a maradék kapacitást és a hibakockázat észlelését. Kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor rendszerével is.