HiKoki G18DSL2WPZ akkus sarokcsiszoló (2 x 5.0 Ah Li-ion akkuval, Hitbox kofferben)
18 V, Ø115 mm, 9000 ford/perc
Egységár (szett):
Cikkszám:
G18DSL2WPZ
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus sarokcsiszolók
Szállítási terjedelem:
  • 2 db BSL1850 5.0 Ah Li-ion akku
  • UC18YRSL töltő
  • körmöskulcs
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Feszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám: 9000 ford./perc
Tárcsaátmérő: 115 mm
Furatátmérő: 22,23 mm
Max. forgatónyomaték: 1,25 Nm
Tengelyméret: M 14
Markolat kerülete: 182 mm
Teljes hossz: 306 mm