HiKoki RP18DLA-W4Z akkus száraz-nedves porszívó (akku és töltő nélkül)
18 V, 6 l, L porosztály, HEPA szűrő
Egységár (darab):
Cikkszám:
RP18DLA-W4Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus porszívók
Leírás
  • HEPA szűrő: nedves és száraz porszívózásra (IPX4), visszatartja a finom porok 99,95 %-át.
  • Erőteljes porszívó professzionális felhasználásra (autó, műhely tisztítás, stb.).
  • Nagyon kompakt, praktikus és könnyű porszívó hordhevederrel, hordozható használatra.
  • Nagy szívókapacitás.
  • Akkumulátor és töltő nélküli változat!
Szállítási terjedelem:
  • porszívófej
  • résszívófej
  • gégecső
  • csavarkészlet (4,8 x 19 mm – 2 db)
  • porzsák
  • csőkészlet (3 db)
  • vállheveder
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Porgyűjtő tartály kapacitása: 6 liter
Szívómotor teljesítménye (magas): 90 W
Folyamatos használati idő BSL36B18 akkuval (magas): 26 perc
Folyamatos használati idő BSL36B18 akkuval (alacsony): 44,5 perc
Tömlő hossza: 2,5 m
Tömlő átmérő: 30 mm
Szűrő típusa: HEPA
Szűrő osztály: L
Méretek: 210 x 330 x 393 mm